Дистанційне навчання в школі: простір можливостей

19 січ. 2022
Використовуємо технології дистанційного навчання

Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в повній мірі в момент виникнення проблеми – ще кілька місяців тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але життя вносить несподівані корективи і ми мусимо опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики.

Проте організувати якісний освітній процес із використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам зовсім не просто. Саме з такою метою у Берестівському ЗЗСО відбулося навчання усіх учасників освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, адже воно відкриває можливість вивести на новий рівень освітню діяльність здобувачів освіти, дозволяє забезпечити гнучкість та багатоваріантність, сприяє більш повному відкриттю потенціалу учнів.

Упевнено заявляємо: разом ми впораємось із усіма труднощами!