Засідання команд психолого-педагогічного супроводу

24 груд. 2021
Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами

У Берестівському ЗЗСО в період з 20 по 24 грудня 2021 року відбулись засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами. Метою засідань було коригування індивідуальних програм розвитку та моніторинг їх виконання за І семестр 2021-2022  навчального року, визначення прогресу розвитку та досягнення цілей індивідуальних програм розвитку, обговорення результатів засвоєння навчальних програм та корекційно-розвиткової роботи з учнями, труднощі та шляхи їх подолання.

Членами команд психолого-педагогічного супроводу було здійснено оцінку динаміки розвитку дітей із особливими освітніми потребами: озвучено інформацію про їх успіхи, прогресивний розвиток, рівень навчальних досягнень, рівень сформованості їх соціальних, комунікативних та адаптивних життєвих навичок, проведено аналіз результативності корекційно-розвиткових занять. На основі оцінки виконання індивідуальних програм розвитку було внесено зміни до корекційно-розвиткових занять, намічено цілі щодо подальшого забезпечення якісної освіти з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей вихованців. Обговорювались деякі аспекти оцінювання здобувачів освіти.

Батьки висловили щиру подяку за організацію інклюзивного навчання, індивідуальний підхід до дітей, педагогічну компетентність педагогічних працівників.

Аналізуючи роботу команд психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами, можна зазначити, що досягнення позитивних результатів можливе лише за умови тісної взаємодії та ефективної роботи всіх учасників освітнього процесу.

Ми відкриті до співпраці і бажаємо успіхів у новому році!