«16 днів проти насилля»

1 груд. 2021
«Наші долоньки проти насилля»

Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства. На жаль, сьогодення наповнене не лише приємними моментами, а й такими, які викликають дитячі сльози. Зазвичай це пов’язано з непорозуміннями, сутичками, суперечками, виясненням стосунків, результатом яких стає насилля, моральне і фізичне.

В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в закладі освіти серед учнів 2-3 класів пройшла акція «Наші долоньки проти насилля». За допомогою долоньок, діти створили справжній шедевр — колективний колаж.

Маємо надію та сподівання, що сучасне та прийдешні покоління зможуть своєю небайдужістю розірвати коло жорстокості та насильства, змінити світ на краще!