Посмішка робить світ добрішим

29 лист. 2021
Дитинство — найкраща пора в кожної людини!

Діти - маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові і турботи, батьківської ласки і хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Саме тому, в рамках акції «16 днів проти насильства» у нашому закладі пройшов фотоконкурс «Посмішка робить світ добрішим».

Бажаємо кожній дитині мати міцну сім'ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.