26 лист. 2021
Твій друг – безпечний рух.

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Тому традиційно у листопаді у нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Слід зазначити, в Україні рівень смертності внаслідок ДТП один із найвищих в Європі. Щороку ми втрачаємо на дорогах в середньому близько 3 тисяч своїх громадян.

Упродовж тижня безпеки дорожнього руху учні разом  з класними керівниками, учителями предметів, вихователями ГПД повторювали правила дорожнього руху, вивчали дорожні знаки.

Закликаємо усіх пам'ятати про ризики на дорогах, бережіть себе і тих, хто поруч!