Міжнародний день толерантності

16 лист. 2021
СПІЛКУЙМОСЯ ТОЛЕРАНТНО!

Кожна людина це окремий світ, із своїми почуттями, злетами і падіннями. Проявляти толерантність- це означає визнавати те, що люди розрізняються за зовнішнім виглядом, положенням, інтересами, але мають право жити у світі, зберігаючи при цьому свою індивідуальність.

Щороку 16 листопада люди у всьому світі відзначають міжнародний день толерантності. В нашому закладі пройшли різноманітні заходи, які спрямовані навчити дітей поводитись толерантно по відношенню до оточуючих. Прозвучала інформаційна хвилинка, у 6-тих класах пройшла вікторина «Що я знаю про толерантність», учні 4-го класу створили «ланцюжок толерантності», брали участь в обговоренні питань і, виконували вправи з толерантності. У шкільному фойє, учні мали змогу ознайомитись з поняттям «толерантність» ,а також у закладі протягом дня працювала "Пошта добрих слів".

СПІЛКУЙМОСЯ ТОЛЕРАНТНО, НЕХАЙ КОЖЕН З НАС ПРОБУДИТЬ В СОБІ ЛЮДСЬКІ ПОЧУТТЯ ЩИРОСТІ І ДОБРОТИ!