День з поліцейським та рятувальником

23 вер. 2021
Інформаційно-профілактичний захід

Сьогодні у Берестівському освітньому закладі відбувся інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятувальником». Спільно з працівниками 14-ої державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області та правоохоронцями  Дубровицького відділення Сарненського відділу Нацполіції у Рівненській області проведено інтерактивний урок з правил безпечної поведінки щодо дотримання учасниками освітнього процесу правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту тощо.

Учні мали можливість поспілкуватися з поліцейськими та рятувальниками і отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять. Діти ознайомилися із окремими зразками спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності. Також найдопитливіші змогли перевірити комфортність у поліцейському автомобілі та оглянути спецтехніку рятувальників.

Дякуємо за співпрацю працівникам місцевих підрозділів ДСНС, НМЦ ЦЗ та БЖД і Національної поліції.