Шкільний зорепад-2021

11 черв. 2021
Шкільний зорепад - свято шкільної родини!

Сьогодні в актовій залі Берестівського ЗЗСО зібралися кращі з кращих: ті, хто славиться навчальними досягненнями, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень; ті, хто, не шкодуючи себе на бігових доріжках і ігрових майданчиках, завойовує призи та медалі; ті, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам. Сьогоднішнє свято – це свято великої шкільної родини, свято дитинства, творчості, таланту і оптимізму. Гордість за нашу молоду творчу еліту прийшли розділити поважні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління: Микола Павлович Дашук, старосту села Берестя; Оксана Семенівна Слободзян, представник благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край»; Клавдія Іванівна Подолянко, директор закладу дошкільної освіти «Дивосвіт», Володимир Костянтинович Рикун, директор, ветеран педагогічної праці.

Похвальними листами було нагороджено кращих у навчанні учнів за підсумками 2020-2021 навчального року, відзначено школярів, які стали переможцями й призерами учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних заходів і змагань. Звучали щирі слова подяки тим, хто дав дітям крила надії, творчості, наснаги – батькам та вчителям-наставникам.

Хвилюючим був цей день для учнів 9-го класу, перед яким стоїть нелегкий вибір: продовжувати навчання у школі чи піти здобувати омріяну професію. залишать стіни рідної школи і вирушать у нове, невідоме, самостійне життя. А випускники 11-го класу залишать стіни рідної школи і вирушать у нове, невідоме, самостійне життя. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже відсьогодні кожен піде своїм шляхом, не озираючись, не шукаючи підказок, бо кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань.

Свято закінчилося, але здобутки нашого закладу продовжують примножуватися. І нехай щороку поповнюється шкільне Сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша талановита родина.