Безпека понад усе!

30 квіт. 2021
Підсумки тижня охорони праці

«Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки здоров'я на роботі» – під таким гаслом проходив у Берестівському ЗЗСО Тиждень охорони праці. Упродовж тижня для учасників освітнього процесу було організовано багато різноманітних тематичних заходів: семінар-нарада при директору «Дотримання норм охорони праці»; диктант для учнів 5-11-х класів «Школярам про небезпеку»; практичне заняття для учнів 10-11 класів на знання правил надання долікарської допомоги при переломах; тренінг для педагогів «Збереження та зміцнення психологічного здоров'я педагога»; радіолінійка «Всесвітній день охорони праці»; години спілкування з учнями 1-4 класів «Електробезпека для дітей»; бесіди «Використання електроенергії вдома та в школі» для учнів 5-11 класів; бесіда з педагогічними працівниками «Ваш захист – імунізація»; випуск тематичного бюлетеня «Безпека на робочому місці». Крім цього дирекцією закладу за участю профспілкового комітету було проведено перевірку виконання положень розділу з охорони праці у колективному договорі, стану охорони праці кабінетів хімії, біології, фізики, інформатики, обслуговуючої праці, спортивної зали, майстерні та чергування вчителів, а також ведення класних журналів, журналів обліку інструктажів із безпеки життєдіяльності учнів, рейд-перевірку щодо виконання учнями вимог безпеки життєдіяльності на уроках фізичної культури. У фойє закладу було розміщено виставку малюнків «Охорона праці очима дітей». Приємною подією для колективу стала перемога у районному та участь в обласному етапах Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці. Ніна Стасюк, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту Дубровицької міської ради, та Віра Твердюк, голова ради профспілки, вручили директору Сергію Климчуку Грамоту Рівненської облради профспілки працівників освіти за створення належних і безпечних умов праці та навчання у закладі.

Пам’ятаймо завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу нашим дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.