Добрі справи до Дня святого Миколая

17 груд. 2020
Йде світом святий Миколай, ти добром його стрічай!

У переддень свята Миколая до Берестівського освітнього закладу завітали депутат Рівненської обласної ради, начальник Рівненського управління лісового та мисливського господарства Віталій Миколайович Сухович та начальник відділу освіти Дубровицької РДА Ніна Іванівна Стасюк. Гості привітали учнів і працівників з новорічними святами. Діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю отримали від депутата солодкі гостинці. Вихованці спортивних секцій з футболу та волейболу отримали  у подарунок м'ячі.

Щиро дякуємо Віталію Миколайовичу за подарунки, турботу і підтримку учнівської молоді. Нехай Ваші добрі справи вернуться  сторицею, а святий Миколай буде Вашим покровителем!