Суперновина!!!

11 груд. 2020
Результати сертифікації 2020

Якщо ви не підете за успіхом, у вас ніколи його не буде.

Якщо ви не спитаєте, відповідь завжди буде «Ні».

Якщо ви не зробите крок вперед,

Ви завжди будете знаходитись на тому ж самому місці.

Нора Робертс

Сьогодні шкільна освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації та проведенні навчальних занять. Стає очевидним, що досягнення мети сучасної освіти пов’язане з особистісним потенціалом педагога, його загальною та професійною культурою, без яких неможливе вирішення наявних проблем навчання та виховання відповідно до нових освітніх парадигм.

Справжнім новатором Берестівського ЗЗСО можна назвати Інну Михайлівну Воловень, учителя початкових класів. Саме вона зі своїми вихованцями, учнями вже 3 класу, стали першопрохідцями Нової української школи. В цьому році Інна Михайлівна зробила ще один упевнений крок уперед: зважилася на сертифікацію педагогічних працівників і успішно пройшла всі її етапи (незалежне тестування – «ЗНО для вчителів», самооцінювання власної педагогічної майстерності, вивчення експертами практичного досвіду роботи). Сьогодні Інна Михайлівна отримала підтвердження своїх здобутків – сертифікат Міністерства освіти і науки України.

Сердечно вітаємо нашу колегу, зичимо усіляких гараздів і щиро радіємо її успіхам!