Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

10 груд. 2020
В нас людина кожна знає, Чим займатись вона має. Гарантує нам це право Основний Закон держави. Він дає дорослим й дітям Вільно і щасливо жити. Всі його повинні знати, І вивчати, й шанувати.

З 25 листопада по 10 грудня у закладі відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Впродовж акції психологічною службою закладу були проведені різноманітні заходи: тренінги, перегляд відеофільмів, оформлення інформаційних стендів та інше. А на завершення акції  10 грудня, у Міжнародний день прав людини створено інформаційний стенд, на якому учні могли ознайомитися не лише з правами, але і обов’язками людини.