«Збережемо гідність і свободу українського народу»

20 лист. 2020
Під такою назвою пройшла година громадянства у бібліотеці нашого закладу.

Сьогодні у Всесвітній день дитини та напередодні Дня Гідності і Свободи в Україні ми говорили про дотримання прав і свобод дітей і людей усього світу. Учні дізналися про діяльність дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та світі, яка покликана захищати дотримання прав і  свобод кожної дитини. Адже велика кількість дітей у світі потерпають від голоду, бідності, не мають доступу до освіти. Для подолання всіх викликів, які стоять перед людством  ООН розробила 17 цілей сталого розвитку для змін у нашому світі.

Впевнена у собі, грамотна  дитина, що знає свої права стає дорослою людиною, яка буде вміти відстоювати ці права і надалі. Людиною, для якої буде цінною власна честь і гідність і яка цінуватиме права і свободи інших людей