Методичні гостини

19 лист. 2020
Засідання методичного об'єднання учителів початкових класів

Завдання школи – навчити жити.

Ми повинні виховати Людину,

здатну створити своє особисте життя.
П.Блонський

Учитель – основна дійова особа в реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам учитель, змінюється мета і завдання його діяльності.

19 листопада у нашому освітньому закладі відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів. Педагоги торкнулися особливо актуальної сьогодні теми про організацію та підтримку здорового, безпечного, розвивального, психологічно комфортного освітнього середовища та протидію булінгу у школі.

Рефлексія настрою і емоційного стану, проведена на початку засідання Воловень Інною Михайлівною, керівником методичного об’єднання, cприяла підвищенню емоційного контакту з колегами, налаштувала на плідну працю педагогів.

Рикун Олена Максимівна, вчитель 4-Б класу, поділилася досвідом організації освітнього середовища.  Деркач Ліана Данилівна, вчитель 4-А класу, розповіла про використання сучасних освітніх технологій, засобів, форм і методів навчання задля досягнення позитивного результату кожним учнем.

Педагоги обмінялися думками щодо особливостей змістового наповнення освітнього середовища та провели цікаві екскурсії своїми класами.

Ткачук Наталія Вікторівна та Оленіч Тамара Михайлівна, учителі, що викладають інформатику молодшим школярам, провели майстер-клас із теми «Змішане та дистанційне навчання».

Разом із практичним психологом Удодік Надією Володимирівною розробили пам’ятку протидії булінгу в закладі.

Члени методичного об’єднання  залюбки завітали до другокласників (учитель Новак Лідія Григорівна) на ранкову зустріч та відвідали урок математики у четвертокласників (учитель Рикун Олена Максимівна).

Впевнено можемо сказати, що у нашому закладі освітнє середовище належить дітям і відображає філософію концепції Нової української школи: тут здобувачі освіти  відчувають себе захищеними, тут забезпечуються їхні потреби. А володіння вчителями сучасними освітніми технологіями забезпечує можливості дітей робити власний вибір, допомагає розвивати та удосконалювати  практичні навички, отримувати нові знання, розвивати позитивне ставлення до інших, виховувати Людину.