Зустріч із працівниками ювенальної превенції

11 лист. 2020
Зустріч

У рамках місячника правового виховання 10 листопада 2020 року у закладі відбулася зустріч учнів 6-10 класів з дільничим офіцером сектору превенції лейтенантом поліції Катрук Яною Іванівною та інспектором ювенальної превенції Дубровицького відділення Сарненського відділу поліції Головного управління національної поліції лейтенантом поліції Лящук Ліною Іванівною на тему «Негативні прояви серед дітей та підлітків».

Працівники поліції наголосили на дотриманні норм поведінки у закладі, у позаурочний час, у спілкуванні з однолітками та дорослими, безпеку у соціальних мережах, недопущення проявів булінгу, насильства. Також поліцейські розповіли школярам про негавний вплив куріння, вживання алкоголю, наркотичних та психотропних речовин, про притягнення до відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків. Важливий акцент працівники правоохоронних органів зробили на дотриманні учнями правил дорожнього руху. Учні та вчителі отримали від працівників поліції аргументовані відповіді на найбільш актуальні запитання.