9 лист. 2020
9 листопада – День української писемності та мови.

Всіх нас єднає рідна мова,

Всіх, хто живе у цім краю.

Вона прекрасна, світанкова,

Я в ній свою наснагу п'ю.

9 листопада – День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят, яке запроваджено 1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

Мова – це  безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину. Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні, розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

До Дня української писемності та мови долучилися учні та вчителі Берестівського ЗЗСО. День був багатим різноманітними конкурсами та заходами: школярі перевіряли власні знання під час радіодиктанту національної єдності, вразили своїм почуттям гумору учасники шкільного туру конкурсу гумористів «Поліські пересмішники» та юні декламатори під час радіолінійки, триває онлайн-конкурс «Говориш українською? Так!». Особливою родзинкою сьогоднішнього дня стала чергова перемога Ярослава Калюха, учня 10 класу (вчитель Вікторія Олександрівна Твердун), в обласному літературному конкурсі «Перло многоцінне». Церемонія нагородження переможців проходила в онлайн-режимі. Дружня атмосфера та насиченість дня подарували вихованцям закладу море емоцій та вражень.