Тиждень з протидії булінгу

18 вер. 2020
Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. За даними різних досліджень майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань.

З 14 вересня по 18 вересня 2020 року у Берестівському ЗЗСО пройшов Тиждень з протидії булінгу під хештегом: Разом Проти Булінгу.

Творчо і креативно підійшли всі учасники освітнього процесу до проведених заходів. Це дієві та цікаві форми роботи: різноманітні тренінги для дітей, дискусії з переглядом фільмів та відеороликів та інші виховні заходи.

Варто пам’ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу. Вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків (осіб, що їх замінюють), представників поліції та громадських організацій.