Етнографічний музей «Світлиця» - візитівка сучасного освітнього закладу

28 серп. 2020
Етнографічний музей «Світлиця» - візитівка сучасного освітнього закладу

Етнографічному музею «Світлиця» Берестівського ЗЗСО присвоєно звання «Зразковий музей»

Етнографічний музей «Світлиця» – це осередок національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Тут проводяться години спілкування, музейні гостини, майстер-класи умільців, виставки, свята, екскурсії…  Під керівництвом Боковець Альони Олексіївни екскурсоводи шкільного музею неодноразово були переможцями творчих конкурсів та фестивалів.

Нещодавно МОН України  чотирьом музеям, що діють при загальноосвітніх закладах Рівненщини, які досягли значних успіхів у підвищенні ефективності освітнього процесу засобами краєзнавчо-пошукової роботи, експонуванні та популяризації музейних колекцій і предметів історико-культурної тематики серед учнівської молоді, присвоїло звання «Зразковий музей. Серед цієї четвірки, які отримали це почесне звання, і наш етнографічний музей «Світлиця» Берестівського ЗЗСО.

Найкращі вітання і побажання усім, хто приклав чимало зусиль і праці у розвиток музейної справи!