Канікулам - ура!!!

1 лист. 2018
З 29 жовтня почалися осінні канікули, але в освітньому закладі кипить робота...

З 29 жовтня по 4 листопада у закладі тривають осінні канікули. Але шкільне життя кипить та вирує. За графіком у закладі працюють гуртки та спортивні секції. Багато школярів із задоволенням поспішають до школи, щоб пограти у теніс, футбол чи волейбол.

Молодші школярі насолоджувалися таночком осінніх листочків під час екскурсії до сільського парку, відвідали музейну кімнату.

Але особливого часу, щоб відволіктися та розслабитися немає, бо попереду - районний тур предметних олімпіад. Тому осінні канікули - це не тільки час для відпочинку, але й період клопіткої праці учнів та педагогів. Учні 11 класу та їх вчителі-предметники працюють над онлайн-тестуванням по підготовці ЗНО.