Традиційно – серед кращих!

19 лют. 2024
Підсумки Міжнародного конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

Вітаємо переможців ІV Міжнародного конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»! Педагогічні працівники Берестівського ліцею є активними учасниками Конкурсу з моменту його започаткування. Щиро вдячні кожному педагогу за участь! Ваші роботи є важливим інтелектуальним внеском у Перемогу, в пізнання та творення українського світу! За результатами рецензування конкурсних робіт учителів та підсумками роботи журі Конкурсу переможцями визначено:

• у номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для початкової школи»:

Красько Валентину Григорівну, вчительку початкових класів, «Не вчи дитину штурханами, а вчи добрими словами» - 1 місце;

Воловень Інну Михайлівну, вчительку початкових класів, «Тварини рідного краю» - 3 місце;

Коростель Любов Федорівну, вчительку початкових класів Берестівський ліцей Дубровицької міської ради Рівненської області, «З колядою йдемо!» - 3 місце;

Новак Лідію Григорівну, вчительку початкових класів, «Найпопулярніші українські страви» - 3 місце;

• у номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для базової загальної середньої школи (5–9 класи)»

Пінчук Ірину Григорівну, вчительку історії, «Українська хата» - 3 місце;

• у номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи»:

Різанович Віту Станіславівну, асистента вчителя «Родинні посиденьки «Сім’я – острів щастя!» (діти з особливими освітніми потребами) – 1 місце;

Фурсович Богдану Петрівну, вчительку зарубіжної літератури «Поліське село – краплиночка на карті» - 2 місце;

Деркач Ліану Данилівну, вчительку початкових класів, «Мамина колискова» - 3 місце;

• у номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для повної загальної середньої освіти (10–11 класи)»:

Вабіщевича Анатолія Валентиновича, вчителя інформатики, «Stem-проєкт «Роль сучасних та традиційних напоїв у житті українців» - 1місце;

Конончук Людмилу Федорівну, вчительку української мови та літератури, «Зарубіжні письменники про Україну» - 1 місце;

Боковець Альону Олексіївну, вчительку історії, «Подорож у давню українську хату» - 2 місце;

Твердун Вікторію Олександрівну, вчительку української мови та літератури,  «Проєктна робота «21 лютого – Міжнародний день рідної мови» - 2 місце.

Ми бажаємо всім якнайшвидшої Перемоги, мирного неба над усією Україною та міцного здоров’я!