Ментальне здоров’я.

2 лют. 2024
"Дітям про ментальне здоров'я. Посиденьки із Патроном"

Ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

Психічно здорова людина може розрізняти свої емоції, керувати ними та гармонійно функціонувати, здатна спілкуватися й будувати стосунки з іншими, розвивається й навчається, позитивно оцінює себе, приймає та любить, ухвалює власні тверді рішення, нормально адаптується до нових умов життя, може розв’язувати проблеми.

Практичним психологом ліцею для учнів першого та третього класів була  проведена година спілкування - "Дітям про ментальне здоров'я. Посиденьки із Патроном". Під час спілкування дітям була надана інформація про ментальне здоров’я, як вони можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти навчилися деяких вправ та провели практики, що допомагають покращити свій настрій, заспокоїтися, почуватися впевненіше.
Піклуйтеся про себе, оточуйте себе приємними речами, думайте про щось добре,
спілкуйтеся з цікавими людьми, займайтеся улюбленою справою  і тоді ваше психічне здоров’я буде!