Призери І етапу МАН

19 січ. 2024
Підсумки конкурсу

Результативно завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України для Аліни Красько, учениці 10 класу Берестівського ліцею, адже вона стала призером конкурсу в секції «соціологія» відділення «філософії та суспільствознавства» з  роботою «Електронна книга пам’яті як інноваційний підхід до вшанування та збереження спадщини загиблих героїв села Берестя у російсько-українській війні» (керівник Анатолій Валентинович Вабіщевич). Нехай ця Книга про героїв нашого села буде не лише світлом пам'яті, але й важливим інструментом для відзначення величі, самопожертви та невмирущого духу тих, хто віддав своє життя заради нації. Слава Україні! Героям слава!