24 трав. 2023
Зустріч із батьками майбутніх першокласників

24 травня 2023 року в Берестівському ліцеї відбулася зустріч з батьками майбутніх першокласників. Батьківські збори для родин майбутніх першокласників НУШ – важливий крок до співпраці ВЧИТЕЛЬ – ДИТИНА – РОДИНА. Сергій Климчук, директор закладу, ознайомив присутніх з організацією освітнього процесу, вимогами та умовами прийому до школи, а також представив класного керівника – Лідію Новак. Лідія Григорівна провела з батьками ранкову зустріч, у ході якої і відбулося знайомство. Гості відвідали також класну кімнату, де будуть навчатися діти, і навіть поспілкувалися з 4-класниками, які запевнили, що навчання у закладі буде цікавим. Ну, що ж, старт відбувся! Бажаємо одне одному миру, міцного здоров'я, невичерпного терпіння  та позитиву в цей нелегкий час.