Дистанційне навчання

Проект "Всеукраїнська школа онлайн" (розклад уроків) -  http://osvita.ua/school/school-online/

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” з 12 березня до 03 квітня 2020 року у закладах загальної середньої освіти запроваджено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами. Карантин – це випробовування для всіх: і для вас, і для нас, і для дітей. Проте кожне випробовування відкриває нові можливості. Тому, за рекомендацією Міністерства освіти і науки України, лист МОН від 11.03.2020 № 1/9-154, ми впроваджуємо дистанційне навчання учнів нашої школи. На сайті нашої школи буде представлено навчальний матеріал та завдання для кожного класу, який передбачений календарним плануванням відповідно до навчальної програми. Також у цьому розділі ви знайдете корисні посилання, теоретичний матеріал з вищезазначених навчальних дисциплін для опрацювання під час карантину (В умовах обмеженого часу навчальний матеріал буде доповнюватися поступово).

Для перегляду завдань відкрийте вкладку з номером свого класу   під пунктом меню "Дистанційне навчання"

Бажаємо успіхів !!!

Довідку можна отримати за адресою:   [email protected]  , або зателефонувавши до класних керівників та класоводів, написати у групі класу в соц. мережах чи вайбері.