17 груд. 2020

100 кроків першокласника Нової української школи

Ми тепер вже не малі, Ми сьогодні - школярі!
15 груд. 2020

Свято наближається

У закладі засяяла новорічна красуня
15 груд. 2020

"Друзі з біди визволять завжди"

14.12.2020 у приміщенні ЦПО за сприяння Дубровицького ІРЦ відбулася вистава про дружбу. Дружба - найважливіше почуття, якому ми не приділяємо належної уваги, бо здається, що вона вічна. Для дітей з ООП дружба - найважливіше почуття буквально. Вони її шукають вдома і в школі, з ровесниками і з дорослими.
11 груд. 2020

Суперновина!!!

Результати сертифікації 2020
10 груд. 2020

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В нас людина кожна знає, Чим займатись вона має. Гарантує нам це право Основний Закон держави. Він дає дорослим й дітям Вільно і щасливо жити. Всі його повинні знати, І вивчати, й шанувати.
10 груд. 2020

Всеукраїнський урок «Права людини».

У рамках Тижня правових знань у закладі 10 грудня проведено Всеукраїнський урок «Права людини»з нагоди річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Під час уроку учнями 9 класу було зреалізовано проєкт «Права дітей», висвітлено поняття сутності прав людини, основних механізмів їх захисту і міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини.
8 груд. 2020

Всеукраїнський тиждень правових знань

7 грудня у закладі проводився конкурс учнівських есе серед 9-11 класів на тему «Закон починається з мене».
7 груд. 2020

Акція «Запали свічку»

Долучилися до акції
4 груд. 2020