14 черв. 2021

Берестівські джури на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»)

11 черв. 2021

Шкільний зорепад-2021

Шкільний зорепад - свято шкільної родини!
10 черв. 2021

Зустріч із батьками майбутніх першокласників

Червень. Останні дзвоники. Підготовка до випускних вечорів. По шкільних коридорах відчувається смак літа, який перекликається з тривогою і сумом. Та кожен кінець означає новий початок. І хоч 11 наших учнів в цьому році прощається з нами і вирушає в доросле життя, та 20 діток поповнять нашу шкільну родину.
1 черв. 2021

«НУШ— фест—2021» збирає друзів!

21 трав. 2021

Всеукраїнський тиждень дорожного руху 2021

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
20 трав. 2021

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
19 трав. 2021

Абітурієнтам 2021

Запрошуємо на навчання

Уроки на свіжому повітрі