Зустріч із батьками майбутніх першокласників

10 черв. 2021
Червень. Останні дзвоники. Підготовка до випускних вечорів. По шкільних коридорах відчувається смак літа, який перекликається з тривогою і сумом. Та кожен кінець означає новий початок. І хоч 11 наших учнів в цьому році прощається з нами і вирушає в доросле життя, та 20 діток поповнять нашу шкільну родину.

У нашому закладі створені найкращі умови для того, щоб  майбутні першокласники почували себе щасливими і педагогічний колектив вже над цим працює. 9 червня у  нашій школі відбулася зустріч-тренінг із їх батьками.

Директор закладу, Сергій Тимофійович Климчук,  щиро привітав усіх присутніх і запевнив у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини. Тетяна Миколаївна Клюйко, заступник директора з навчально-виховної роботи, розповіла про специфіку навчання школярів Нової української школи.

Цікавим був візит до сьогоднішніх першокласників. Учні 1-А класу разом із своїм вчителем Любов’ю Федорівною Коростель та гостями з допомогою цеглинок LEGO «варили» креативний борщ.

Інна Михайлівна Воловень, вчитель 3-А класу, виходячи з власного досвіду, надала поради, які допоможуть батькам і дітям легше адаптуватися до шкільного життя.

А Олена Максимівна Рикун запросила усіх присутніх до «Ранкового кола» і наголосила, що освітній процес буде ефективним лише за умови спілкування, взаємодії та співпраці між учнем, учителем і батьками. Ліана Данилівна Деркач дала змогу батькам побувати учнями й попрацювати з цеглинками LEGO. Під час тренінгу батьки за допомогою рольових ігор могли відчути себе у ролі майбутніх першокласників.

Це дало можливість краще зрозуміти, які емоції та почуття переживає дитина і те, що готовність до школи - це комплекс здібностей, що можна коригувати, якщо підтримувати дитину і допомагати їй подолати цей  життєвий етап.

Ми віримо, що у нашому закладі посмішка не зникне з облич учнів. Тут будуть здійснюватися їхні мрії і вчителі зроблять для цього все моживе.

Щасливе дитинство – це друзів багато,

З якими і будні минають, як свято!

Це щедрі сюрпризи і здійснені мрії,

Казкові бажання і щирі надії…