Крокуємо Європою!

14 трав. 2021

«Моя любов до Батьківщини не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Так сказав Вольтер, і ми не можемо не погодитись з його думкою.

Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства. Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави. Україна бажає стати повноправним мешканцем давньоєвропейського дому, справедливо вважає, що має на це право. І своєю історією, географічним розташуванням і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.

Ми живемо в унісон з  Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Тепер би ще діяти, як європейці: послідовно, наполегливо і виважено, впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу у власній державі.

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 10 класу провели виховний захід – пізнавальний експрес «Крокуємо Європою». Цей захід допоміг розширити інформаційне поле учнів про країни Європи, підкреслив приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, виховував повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Такі заходи показують молоді, що вступ до Європейського Союзу це гарний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.