Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 лист. 2020
Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

Наш освітній заклад долучається до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Всеукраїнська акція проводиться щороку з 25 листопада до 10 грудня з нагоди відзначення: 25 листопада — Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня — річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня — Міжнародного дня прав людини.

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.

Сьогодні Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Це страшне явище існує в будь-якій країні, не визнає ні кордонів, ні матеріальних статків, національності чи культури.

За даними досліджень, кожна третя жінка хоч раз у житті страждала від насильства - фізичного, психологічного, економічного і сексуального.

Жінки не повинні мовчати. Треба звертатися за правовою, медичною, соціально-психологічною допомогою.  Терпіти насилля не можна!

У нашому закладі в рамках акції, дівчата 6 класів переглянули та обговорили відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш», щодо попередження сексуального насильства щодо дітей.