Кроки до ЗНО

20 лист. 2020
Круглий стіл для випускників

Зовнішнє незалежне оцінювання – відповідальна подія для випускників закладу загальної середньої освіти. Підготовка до цієї знакової події нині є найактуальнішим питанням як для самих учнів, так і для їхніх батьків та педагогів.

Сьогодні у Берестівському ЗЗСО для учнів 11 класу було проведено круглий стіл «Особливості ЗНО-2021», куди було запрошено дирекцію закладу, вчителів-предметників, практичного психолога, а також учителів, які мають досвід роботи  безпосередньо у пункті тестування, адже саме вони можуть докладно роз’яснити всі особливості проведення ЗНО.

Учасники заходу обговорили процедуру проходження пробного ЗНО, основної сесії, акцентували увагу на підготовці до іспитів. Особливо зацікавили випускників рубрики «Корисні поради» та «Візьми з собою все, що треба».

А для батьків за матеріалами круглого столу підготовлено інформаційний буклет, який буде оприлюднено у Viber-спільноті.

Дорогі діти! Ми віримо у вас, у ваші знання та здібності. Ми любимо вас, розуміємо і завжди підтримаємо.