Математика навколо нас

20 лист. 2020
Тиждень науки закінчився в нас, тиждень казковий, незвичний, А зветься математичний.

З 16 по 20 листопада у Берестівському ЗЗСО проходив Тиждень математики під гаслом "Математика навколо нас". Робота педагогів була спрямована на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету, формування наукового світогляду, розширення і поглиблення математичних знань, умінь і навичок учнів.

Багато цікавих та пізнавальних заходів було проведено впродовж тижня: уроки з рубрики  "Цікава математика", конкурси, фоточелендж, радіолінійка "Цікаві факти з життя математики", виставка математичних газет та емблем математичного кабінету.

Активну участь у фоточеленджі "Математика навколо нас" прийняли учні та вчителі початкової школи, а також учні 5-6 класів. В конкурсі емблем математичного кабінету перемогла учениця 7 класу Красько Аліна. Хочеться відмитити учнів 6-А класу Гурик Валерію, Золотаревич Діану та Булак Марію за активну участь у конкурсі математичних казок, віршів та кросвордів. Окрема подяка учням 10 класу за фотовиставку Кравчук "Моя любов - Україна і математика".