Засідання педагогічної ради в режимі онлайн-конференції Meet

14 трав. 2020
Засідання педагогічної ради в режимі онлайн-конференції Meet

Загальнонаціональний карантин вніс кардинальні зміни в життя кожного освітнього закладу. Проте, і в таких умовах педагогічні працівники Берестівського ЗЗСО працюють творчо, натхненно та наполегливо. Ось і сьогодні, 14 травня 2020 року, було проведено засідання педагогічної ради, яке відбулося в режимі онлайн-конференції Meet. До роботи були залучені 43 педагогічні працівники освітнього закладу (ще 3 не змогли вийти на зв'язок через технічні причини). Окрім питань, які були визначені порядком денним, вирішувалися також нагальні питання, пов’язані з навчанням в умовах карантину (здійснення підсумкового оцінювання, ведення шкільної документації, проходження курсової підготовки педагогічними працівниками закладу тощо). Вчителям вдалося поспілкуватися, обговорити та вирішити проблемні моменти, та й зрештою побачити один одного завдяки онлайн-зв'язку.

Дистанційне навчання відкриває нові можливості перед педагогами. Насамперед, можливість експерементувати, пробувати нові форми навчання, отже, допомагати й дітям опановувати їх. Це в будь-якому випадку піде всім на користь, навчить дітей самостійності, а педагогу допоможе проявити свою креативність.