День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

11 лют. 2020
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, -  це запрошення для всіх до важливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

У нашому навчальному закладі пройшли інформаційні заходи: «Правила безпечного Інтернету», «Я - в мережі Інтернет», «Правила Інтернет-етикету». Учні мали змогу взяти участь у Всеукраїнському конкурсі  «Безпечний Інтернет» від онлайн платформи "На урок" (вчитель – Оленіч Тамара Михайлівна).

Метою проведення заходів було ознайомлення учнів з відомостями про ризики у мережі Інтернет, формування спільно з учнями правил безпеки при роботі в мережі Інтернет, розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі, формування навичок правильного поводження в Інтернеті, безпечного та поважного онлайнового спілкування, залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

*************************************************

З 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і засобів масової інформації у другий вівторок лютого проводиться Міжнародний день безпечного Інтернету.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». У цей день у багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту.