Незабутня екскурсія до Львова

20 черв. 2019
Учні 11 класу відвідали славетне місто Львів

Всі діти завжди з нетерпінням чекають літа, сподіваючись на щось особливоцікаве. А тим паче, коли це твої останні шкільні літні канікули. Тому майбутні випускники Берестівського НВК вирішили зробити їх незабутніми і відправилися на екскурсію до Львова – міста, що надихає та пахне кавою.

Львів – особливий. Перебуваючи в цьому дивовижному місті, діти отримали величезне задоволення. Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, традиції старовини та темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм.

Змістовну екскурсію для школярів провів фахівець туристичного супроводу Львівської асоціації розвитку туризму Ігор Чекан.

Неможливо передати словами всю красу і велич міста, треба бачити це на власні очі. Відвідавши його раз, знову й знову хочеться повернутися до Львова.