Прощавай, наш перший клас!

21 трав. 2019
21 травня у 1-А класі пройшло традиційне шкільне свято - свято Букваря

Букви старанно вивчали,

Знаєм їх від А до Я.

І сторіночку останню

Прочитали Букваря.

У нашому освітньому закладі стало доброю традицією проведення свята Букварика. І ми, першокласники нової української школи, вирішили її не порушувати. Не секрет, що упродовж навчального року багато найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації ми черпали не лише з "Букваря", а й з інших "секретних" джерел, та все ж таки, наші пальчики та оченята майже щодня "бігали" по його сторінках.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо ретельно: запросили своїх рідних та друзів, учителів та керівництво школи, розучили багато пісень та віршів, підготували цікаві презентації про перший рік навчання, зробили модні зачіски, одягнули нові спіднички та штанці, зібрали у кулачок всі свої сили.

Як і було заплановано, дійство пройшло чудово: матусі сміялися і плакали водночас, татусі залюбки погралися з цеглинками LEGO, бабусі підспівували і підтанцьовували, а дідусям знову захотілося у 1 клас. Та й нахабна Баба Яга довго не надокучала, скористалася нашими порадами і вирушила по модних кастингах.

Знаємо, що попереду ще багато випробувань, але з надійною підтримкою батьків та лайфхаками нашої вчительки, ми впевненно будемо рухатися до своїх мрій.

Перегляньте, як усе це було...