Свято Великодня!

6 трав. 2019
Свято Великодня!

3  травня  в Берестівському ДНЗ  «Берізка» відбувся захід для дітей «Світле свято Великодня». Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до нього. Музичний керівник Довжик О.О.  та вихователь Клюйко Т.О.разом з вихованцями старшої  та середніх груп підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу.

Ввечері відбувся "Великодній ярмарок".

Великодній ярмарок - це захід,який ДНЗ проводить перший рік.До свята готувалися дружньою родиною - батьки,діти,педагоги.Батьки діток принесли на ярмарок домашню випічку та магазинні солодощі.Виручені кошти пішли на потреби груп.