Фестиваль писанки

25 квіт. 2019
У закладі триває Фестиваль писанки

Ось і прийшла Весна до нас, а з нею й велике свято, що символізує пробудження та воскресіння природи, життя і надії – свято Воскресіння.

Великдень – дуже шановане свято у християнській релігії. Воно пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великий день, або Великдень.

Великдень - свято навесні.

Веселий гомін у шпаківнях,

Прозоре небо, дні ясні,

Птахи вже повернулись із півдня.

Невід’ємною частиною Великоднього свята були і є крашанки і писанки. Яйце – це символ весняного відродження природи.

Гарна писанка у мене,
                         Мабуть, кращої нема.
                         Мама тільки помагала,
                         Малювала я сама...

З  нагоди цього великого християнського свята з 24 квітня по 3 травня в Берестівському освітньому закладі проходить Фестиваль писанки.

У рамках фестивалю учні 1-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Незвичайний день – Великдень!»

У рамках фестивалю писанки відбулася арт-майстерка "Писанковий дивосвіт" для вихованців групи подовженого дня. Діти працювали з різними техніками виконання робіт.