Збережемо нашу планету зеленою!

22 квіт. 2019
До Міжнародного дня Землі

Яка прекрасна наша планета! Сьогодні вона іменинниця! 22 квітня - незвичайна дата, адже саме сьогодні жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.     Вихованці нашого закладу активно долучилися до заходів. День розпочався із інформаційного повідомлення Гурик Софією. Учні 8-х класів намалювали пізнавальні плакати. У 7 класі була проведена еко-вікторина «Земля - наш спільний дім».

Учні, працівники закладу спільно з виконкомом сільської ради провели акцію "За чисте довкілля". Під час акції було прибрано вулиці поблизу школи та магазину, упорядковано  дитячий майданчик, розчищено берег річки Горинь. Але кожному із нас слід пам"ятати: чисто не там, де прибирають, а чисто там, де не смітять! Зробимо разом наше село затишним і привабливим!