Спорт для всіх - наша спільна турбота

22 квіт. 2019
Триває місячник благоустрою спортивних майданчиків і спортивних споруд

З 1 квітня по 30 квітня 2019 року проходить Всеукраїнський місячник благоустрою спортивних майданчиків і спортивних споруд "Спорт для всіх - спільна турбота". У нашому освітньому закладі всі, кому небайдужі фізична культура і спорт, взяли участь у приведенні в належний санітарно-технічний стан діючих фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд на  майданчику поблизу школи. Шкільний стадіон - це не тільки місце для проведення уроків фізичної культури та учнівських спортивних змагань, але й осередок дозвілля і занять спортом всіх жителів та гостей села.

Звичайно, ми мріємо про сучасний спортивний майданчик, про футбольне поле зі штучним покриттям... І віримо, що колись наші мрії стануть реальністю. Нині ж ми упорядковуємо, підтримуємо, намагаємось зробити кращим те, що маємо.

Спорт для всіх - спільна турбота!