Сімейні перемоги

28 бер. 2019
Завершується місячник родинно-сімейного виховання...

Сім"я - це пристань і гавань, сюди повертаєшся знов,

Із мандрів далеких і плавань, тут вічно панує любов,

Тебе тут завжди пам"ятають, куди б ти не їхав, не йшов,

На тебе постійно чекають увага, турбота й любов.

Сьогодні в освітньому закладі проведено родинно-спортивне свято "Сімейні перегони".

Татусі! Їх стійкості позаздрять усі: злегка жваві, місцями підтягнуті, де-не-де зібрані, але непереможні.

Мами - завжди у формі! Саме вони дають натхнення своїм командам, адже родина тримається на трьох китах - Жінка, Жінка і ще раз Жінка!

І нарешті, діти. Саме вони ще з пелюшок довгі роки загартовували тренуваннями і об"єднували у дружню команду, ставлячи перед нею нові цілі і завдання, постійно ускладнюючи завдання. І сьогодні родинні команди на чолі із дітьми-капітанами на "Сімейних перегонах"!!!

У нелегкій боротьбі почесне І місце виборола сімейна команда у складі Краська Дмитра Олексанровича та його сина Тараса, ІІ місце - команда у складі Пінчука Сергія Валентиновича та доньки Софії, ІІІ місце посіли команди Воловень Інни Михайлівни і сина Михайла та Гурик Людмили Григорівни та її племінника Михайла. Вітаємо переможців!!!

Ми щиро дякуємо за активну участь неперевершеним, класним, позитивним командам Салівонової Тетяни Миколаївни та її доньки Альбіни, Тимошок Світлани Ігорівни та її доньки Марії, Велінець Діани Григорівни та її сина Дениса, Самка Миколи Адамовича та його сина Адама, Клюйко Анастасії Володимирівни та її племінниці Діани. Ми дякуємо батькам, родичам, дітям, які взяли участь у спортивному святі. І хочеться побажати, щоб у ваших сім"ях було все гаразд, щоб всі були здорові.