Історія нашої школи

1 бер. 2019
Школо наша, школо, Приголуб нас, мила, Пригорни усіх нас, Як голуб під крила. Ти нас всіх научиш, Як на світі жити, Як зло оминати, Як добро чинити.

Рідна школа! Йду до тебе й затамовую подих. Кожен куточок, кожна сходинка знайома, кожна класна кімната просить зайти. Школа манить просторими  коридорами, скликає калиновим дзвінком школярів. І вони, веселі та радісні, стікаються гомінкими струмочками до її порогу з усіх куточків Берестя, щоб упевнено крокувати нелегкими дорогами до  Країни Знань, відчувати тепло й підтримку вчителів, зустрічати привітні усмішки друзів-однокласників. А ще – щоб здобути впевненість у собі та в своїх силах, розкрити свої здібності й таланти, пишатися тим, що навчаємось саме у цьому закладі.

До Всесвітнього дня екскурсовода впродовж тижня в освітньому закладі були проведені екскурсії «Історія нашої школи» для учнів 5-9 класів. Школярі із захопленням слухали цікаву та змістовну розповідь екскурсоводів про будівництво школи, перших керівників закладу та вчителів, які там працювали.