День здоров'я!

30 лист. 2018
в Берестівському ДНЗ "Берізка"пройшов День здоров'я.

30.11.2018 р. у Берестівському ДНЗ "Берізка"  було проведено свято День здоров'я на тему "Будьмо радісні й здорові,спритні,дужі та бадьорі". Мета заходу – охопити всіх дітей дитячого садка різними формами фізичного виховання; активізувати оздоровчу роботу в усіх вікових групах; створити атмосферу радості; формувати позитивно емоційний стан; розвивати рухові, творчі, комунікативні здібності малечі.

Вихованці заладу розпочали свій День здоров'я із виконання вправ ранкової гімнастики.Була проведена фізкультурно - музична розвага "Здоровим будь!" на яку завітали Клоун Веселун та лікар.Вони грали з дітьми в різні ігри,проводили змагання та спортивні естафети.

Протягом дня педагогічні працівники обговорювали з дітлахами користь загартування,необхідність мити руки й чистити зуби,правильно харчуватися тощо.

День здоров'я у нашому закладі - це день відпочинку,день ігор,день розваг.