Насильству ні!

27 лист. 2018

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Але прояви насильства порушують права людини.

І коли насильство чиниться поруч з нами чи у нас у домі, школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

Тому з метою профілактики та попередження насильства, жорстокої поведінки в учнівському середовищі в нашому закладі проходить акція "16 днів проти насильства", в рамках якої було проведено заняття з елементами тренінгу «Скажемо насильству «ні»!». На якому учні 2-го класу ознайомилися з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», вивчили права дітей. Розвивали вміння творити добро, вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми, чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу.