Візит до поліції

26 лист. 2018
26 листопада учні 8-а класу Берестівського НВК зробили ознайомчу екскурсію в Дубровицьке відділення Сарненського відділу УЦП в Рівненській області.

Зустріч відбулася завдяки інспектору ювенальної поліції  Атаманець Вікторії Ярославівні. Пані офіцер розповіла про відповідальність неповнолітніх  при скоєнні  ними правопорушень  . Учні з цікавістю слухали розповіді про буденні дні поліцейських, про їхній розпорядок дня, про історію створення поліції, про спортивні та професійні досягнення працівників поліції. Діти відвідали  приймальне відділення, актову залу. На кінець зустрічі, учні з цікавістю розглядали спорядження поліцейських. Такі зустрічі є дуже корисними для всіх учнів. Можливо, в майбутньому, хтось із них захоче обрати цю професію.