Тиждень моди у 1 класі

23 лист. 2018
Мода - це мистецтво!

Чи знаєте Ви, що означає латинське слово «мода»? Якщо ж не знаєте, то запитайте у наших першокласників. Саме вони упродовж цього тижня залюбки  поринули у захопливий світ краси, говорили про вічне, тобто про моду.

Дітлахи влаштовували цікаві модні покази, сміливо дефілювали, підбирали аксесуари до одягу, «будували» Ейфелеву вежу, бо знають, що саме Париж – світовий центр високої моди «від кутюр», були моделями та модельєрами і навіть… навчились самостійно зав’язувати шнурівки. До речі, шнурівка, наприклад, з'явилась ще в далекому минулому, а ось щтучним застібкам усього якихось 20 років. І про це наші школярики знають теж.

Маленькі красуні і красені не тільки заглянули у минуле і поговорили про сучасну моду, а й зробили прогноз на майбутнє, показали  свої знання й уміння. І, найголовніше, діти тепер знають, що модно не лише правильно  одягатись, щоб підкреслити свою неповторність, а  модно – правильно харчуватись, модно – займатися спортом, модно – мати корисні звички.

То ж намагайтесь відшукати щось таке, що Вам буде личити, що підкреслить  вашу індивідуальність. Можливо, це  барвисті кольори у одязі,чи спорт та корисні звички зроблять Вас неповторними, привабливими, загадковими, модними.