Подарунок юним футболістам

13 лист. 2018
Житель села Берестя Тетеря Андрій Максимович подарував юним сортсменам новеньку футбольну форму

В освітньому закладі на належному рівні проходить спортивно-масова робота. Учні закладу, вихованці гуртків та секцій є активними учасниками спортивних заходів району та області. Неодноразово стають призерами різних змагань, виборюють почесні грамоти, кубки, різноманітні подарунки...

Як приємно, що є люди, які підтримують юних спортсменів і не байдужі до їхнього майбутнього. Нещодавно діти у подарунок отримали футбольну форму від нашого односельчанина Тетері Андрія Максимовича. У новенькій формі наша команда виглядає просто супер- клас!

Дякуємо Вам, Андрію Максимовичу, за вашу підтримку і розуміння, за те, що ви є нашим палким вболівальником. Запрошуємо Вас на всі наші спортивні матчі. Ми не підведемо!