Берестівський НВК. Простір освітніх можливостей

22 жовт. 2018
Проблемний семінар-нарада директорів закладів освіти

Творчим візитом до Берестівського навчально-виховного комплексу розпочався 22 жовтня 2018 року семінар директорів закладів освіти Дубровицького району з теми «Забезпечення управлінського супроводу реалізації основних засад Концепції Нової української школи». Директор Сергій Тимофійович Климчук, презентуючи діяльність закладу, акцентував увагу на деяких аспектах освітнього процесу, що здійснюється в оновленому руслі, відповідно до сучасної освітньої політики, а вчителі початкової ланки в ході роботи продемонстрували особливості організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства».

У Берестівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» навчаються щасливі діти, бо тут все зроблено для того, щоб і школярам, і педагогічним працівникам було комфортно: новітнє обладнання, зручні мобільні меблі, ігрова кімната зі спортивним оснащенням (батут, шведська стінка, настільні ігри), майданчик для учнів початкових класів та осередок із безпеки дорожнього руху, зони активного та пасивного відпочинку, цікаві настінні розписи, сучасний дизайн створюють неповторну атмосферу особливого освітнього закладу.

Змінюймо освіту разом!