Спонсорська допомога школі

16 жовт. 2018
Спонсорська допомога школі

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

Це добре розуміє наш меценат Лясковець Олексій Володимирович. Одним із свідчень цього стала  спонсорська допомога навчальному закладу.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Берестівського НВК висловлюють найтепліші слова подяки Лясковцю Олексію Володимировичу за придбання  м’яких меблів та килимка для облаштування куточка релаксації нового освітнього простору.

Ваша підтримка -  свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем школи. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.