Захоплююча екскурсія

8 жовт. 2018
Незабутній відпочинок на березі озера Нобель

Стало доброю традицією у Берестівському навчально-виховному комплексі відзначати професійне свято День працівника освіти весело, пізнавально і корисно, подорожуючи стежками рідної України. Ось і цього року педагоги закладу провели своє дозвілля у мальовничому куточку Рівненщини, на березі озера Нобель. Під час екскурсії «туристи» не тільки милувалися краєвидами з вікна автобуса, але й відвідали Музей вишивки і ткацтва Зарічненського району, що знаходиться у Мутвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Були приємно здивовані привітністю і українською гостинністю господині музею Тумаш Валентини Миколаївни, яка зібрала і зберігає старовинні автентичні речі свого краю. Радо зустрічали нас і представники Нобелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та провели екскурсію своїм освітнім закладом. Вразив нас усіх своєю величністю і храм Божий, що розташований на мальовничому пагорбі над озером. Настоятель розповів історію створення та відбудови храму, атмосфера якого випромінює спокій та бажання до спілкування з Богом.

Активний відпочинок на березі прекрасного озера, самобутня природа, незабутній смак рибної юшки, українська народна пісня та й просто хороша погода сприяли гарному настрою та відпочинку.

Ця екскурсія відбулася завдяки фінансовій підтримці голови ради профспілки працівників освіти району Твердюк Віри Миколаївни, яка розробила цей маршрут і розділила з нами радість поїздки; клопотанню голови профспілки Берестівського НВК Скобель Оксани Василівни. Особлива подяка директору навчально-виховного комплексу Климчуку Сергію Тимофійовичу, бо саме він став організатором такого відпочинку і взяв на себе обов’язки головного «кашовара».

Упевнені в тому, що ця традиція матиме своє продовження, адже саме в такій атмосфері згуртовується колектив.