Велопробіг юних джурівців

2 жовт. 2018
Жовтень - місячник національно-патріотичного виховання

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціально-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

З метою виховання патріотичних почуттів, громадянської позиції у підростаючого покоління в освітньому закладі упродовж жовтня проводиться місячник національно-патріотичного виховання. З нагоди відкриття місячника вихованці військово-патріотичного гуртка "Школа Джур" здійснили велопробіг до місць поховань вояків УПА у с.Літвиця  (керівник Твердун С.М.) А також відвідали урочище,яке серед місцевого населення має назву "Лайдацька гора"  Під час екскурсії гуртківці дізналися більше про діяльність УПА у поліському краї.